Letní dětské portréty

Letní dětské portréty

Doba květu vlčích máků nás zastihla počátkem června. Času neni nazbyt, a tak bez přípravy účesů a hledání ladícího oblečení jsem děti nahnala do nejbližsího pole, abych zachytila krásný počátek léta. Makové panenky jsou velká zábava a zájem děti o focení pomíjí rychle. Během pouhé půlhodinky  jsem jen pár kroků od domu s dětmi spáchala velmi rychlé a velmi plodné letní mini focení. Z množství roztomilých záběrů jsem pro Vaše potěšení vybrala tyto.

Letní dětské portréty
Prague Kids photographer
letní dětský portrét
dětské focení střední Čechy

Chcete si objednat letní focení?

Kromě stálé nabídky focení je možné si objednat sezónní mini focení. Sledujte nabídku na sociálních médiích nebo mě kontaktujte s dotazem.

Líbí se Vám fotografie? Sdílejte je na svých sociálních sítích. 

Facebookgoogle_pluspinterestlinkedin
Dárkový poukaz | Fotografie

Dárkový poukaz | Fotografie

Darujte vzpomínky, které nevyblednou

Premýšlíte nad originálním dárkem, ať již k sňatku, narození miminka nebo třeba k narozeninám? Toužíte darovat něco originálního, nadčasového? Dárek, který neomrzí, ze kterého obdarovaný nevyroste, který se nerozbije ani nezkazí?

Dárkový poukaz na focení je to, co hledáte. Focení samotné je zážitkovým dárkem a jeho výsledkem jsou vzpomínky zachycené na celý život, proměněné v umění, které může třeba zdobit stěny domova. 

Zvolte si dárkový poukaz na

novorozenecké focení

těhotenské focení

rodinné focení

narozeninové focení

Hodnotu poukazu si zvolíte sami. 

Facebookgoogle_pluspinterestlinkedin