Partneři

Jdeme cestou partnerství a spolupráce
Jsme živnostníci, drobní podnikatelé a v boji s korporacemi a řetězci nás cesta partnerství, podpory a spolupráce vede k úspěchu a přináší chléb na stůl našim dětem a zároveň přínáší našim zákazníkům a klientům nejen zboží a služby, ale především příjemnou zkušenost a individuální přístup. Spoluprací s dalšími živnostníky chci navázat na kampaň, která v USA pod názvem SHOP SMALL SATURDAY šíří osvětu o důležitosti živnostníků a malých podnikatelů a podporuje nákupování v lokálních obchodech.

shop small

Je mi potěšením představit skvělé lidi, kteří vzali osud do vlastních rukou a rozhodli se pro vlastní drobné podnikání. Naše partnerství pomáhá nejen nám, ale přináší našim klientům a zákazníkům možnost využít komplexních služeb za výhodnějších podmínek.

Kadeřnice a vizážistka

Helena Burešová

Nabízí mým klientům účes a make-up pro focení za zvýhodněných podmínek. Pro rodinné fotografie má jedno dítě úpravu vlasů zdarma. Perfektní pro focení těhulek se starším dítkem. Pro podrobnosti o nabídce služeb kontaktujte mě nebo přímo paní Helenu na jejím Facebooku či web stránce

Masáže

Jan Mura

Jan Mura je synonymem bojovníka. V boji se vzácnou autoimunní chorobou přišel o zrak a rekvalifikoval se na maséra. V roce 2017 si otevřel vlastní Masérnu Jan Mura v Týnci nad Sázavou.

Podpořte ho nejen na jeho Facebooku, ale nezapomeňte si udělat výlet do malebného městečka na řece Sázavě (cca 30-45 min. od Prahy) a nechte si uvolnit svaly na jeho masérském lehátku.

Kadeřnice a vizážistka

Lucie Sendlerová

Absolventka Master beauty ve vyhlášené škole líčení Make-up Institute Prague se specializací na denní / večerní líčení, foto makeup, svatební makeup a hair design.

Více o Lucii na jejím Facebooku 

Facebookpinterestinstagram