Novorozenci

…protože tak drouboučcí jsou jen pár týdnů …

fotografování novorozenců výhradně za použítí přirozeného světla v interiérech i exteriérech

nejlépe se pracuje s miminky ve věku 5-16 dní

  • Přirozené světlo: Novorozence fotografuji v přirozeném světle. Neruší je tak záblesky blesků nebo ostrá světla reflektorů, přirozené, rozptýlené světlo mi navíc pomáhá nejlépe vystihnout čistotu, jemnost a křehkost právě narozeného miminka.
  • Doplňky nejlepší kvality: Všechny použité rekvizity jsou vyrobeny specificky pro použití pro novorozeneckou fotografii s hlavním důrazem na bezpečnost a komfort miminka. Svoje dodavatele pečlivě vybírám mezi předními světovými výrobci a dodavateli fotografických rekvizit pro novorozeneckou fotografii.
  • Zkušenost: Na těhotenskou a novorozeneckou fotografii se specializuji od roku 2013. Díky pobytu v zahraničí mám zkušenost s fotografováním maminek a miminek napříč kulturami a odstíny pleti.
  • Bezpečnost: Bezpečnost Vašeho miminka je mojí prioritou. Můj postup při polohování a fotografování novorozenců je praxí prověřený a vždy se řídím individuálními potřebami a možnostmi miminka, nikdy nenutím miminko do polohy, která mu nevyhovuje.

Dotazy a Rezervace:

Informace pro rodiče

Rezervováním focení vyjadřujete souhlas s platnými obchodními podmínkami. Seznamte se s nimi zde

tento stručný manuál pro rodiče je zdarma k dispozici rodičům, kteří rezervovali novorozenecké focení a zaplatili zálohu.  Obsahuje informace o tom, co očekávat a jak se připravit a přispět k úspěšnému novorozeneckému focení.

Sledujte novinky na sociálních mediích a sdílejte s přáteli.
Facebookgoogle_pluspinterestinstagram