Novorozenci

…protože tak drouboučcí jsou jen pár týdnů …

fotografování novorozenců výhradně za použítí přirozeného světla v interiérech i exteriérech

nejlépe se pracuje s miminky ve věku 5-16 dní

  • Přirozené světlo: Novorozence fotografuji v přirozeném světle. Neruší je tak záblesky blesků nebo ostrá světla reflektorů, přirozené, rozptýlené světlo mi navíc pomáhá nejlépe vystihnout čistotu, jemnost a křehkost právě narozeného miminka.
  • Doplňky nejlepší kvality: Všechny použité rekvizity jsou vyrobeny specificky pro použití pro novorozeneckou fotografii s hlavním důrazem na bezpečnost a komfort miminka. Svoje dodavatele pečlivě vybírám mezi předními světovými výrobci a dodavateli fotografických rekvizit pro novorozeneckou fotografii.
  • Zkušenost: Na těhotenskou a novorozeneckou fotografii se specializuji od roku 2012. Díky pobytu v zahraničí mám zkušenost s fotografováním maminek a miminek napříč kulturami a odstíny pleti.
  • Bezpečnost: Bezpečnost Vašeho miminka je mojí prioritou. Můj postup při polohování a fotografování novorozenců je praxí prověřený a vždy se řídím individuálními potřebami a možnostmi miminka, nikdy nenutím miminko do polohy, která mu nevyhovuje.

Jak rezervovat novorozenecké focení

1. Průzkum

Máte vlastní představu, jak by Vaše novorozenecké fotografie měly vypadat? Výborně! Nevíte? Hledejte inspiraci. Budete-li chtít fotografie vystavit, berte v úvahu i styl vašeho interiéru. 

 

2. Oslovte fotografa

Vyberte si fotografa, jehož portfolio nejvíce odpovídá Vašim představám. Nenechávejte první kontakt na poslední chvíli, nejlépe je předběžně rezervovat termín focení dlouhé týdny před porodem.

3. Potvrďte termín hned po porodu

Nyní už může miminko přijít na svět kdykoliv. Potvrďte fotografovi termín focení jak nejdříve po porodu to bude možné. Miminko se nejlépe fotí kolem 2-3 týdnů po porodu. 

Dotazy a Rezervace:

Informace pro rodiče

Rezervováním focení vyjadřujete souhlas s platnými obchodními podmínkami. Seznamte se s nimi zde

tento stručný manuál pro rodiče je zdarma k dispozici rodičům, kteří rezervovali novorozenecké focení a zaplatili zálohu.  Obsahuje informace o tom, co očekávat a jak se připravit a přispět k úspěšnému novorozeneckému focení.

Sledujte novinky na sociálních mediích a sdílejte s přáteli.
Facebookgoogle_pluspinterestinstagram