Těhulky

… nejkrásnější očekávání …

těhotenské fotografování v nejkrásnějších exteriérech

nejčastěji se fotí těhulky v 28-35 týdnu těhotenství

  • Nejkrásnější těhulky fotografuji v nějkrásnějších lokalitách – společně vybereme exteriér, který bude nejlépe vyhovovat Vašemu stylu. Čistota a jednoduchost studiových fotografií je klasikou těhotenské fotografie, ale fotografování v exteriéru bude nezapomenutelným zážitkem zvěčněným v obrazech Vašich fotografií
  • Romantické šaty jsou pro Vás připraveny v řadě barev a stylů, takže pokud si ve Vašem šatníku nemůžete vybrat to pravé pro těhotenské focení, nemusíte utrácet za nové šaty, které vezmete jen párkrát na sebe. Prostě zkuste jedny z mojí nabídky.
  • Zkušenost: Na těhotenskou a novorozeneckou fotografii se specializuji od roku 2013. Díky pobytu v zahraničí mám zkušenost s fotografováním maminek a miminek napříč kulturami a odstíny pleti.
  • Těhotenství ženě sluší ! Některé se v těhotenství cítí skvěle a přitažlivě, jiné se nemohou dočkat, až budou zase zpět „ve své kůži“ … ať tak či tak, mým cílem je zachytit z Vás to nejkrásnější v tomto vzácném období. Očekávání, lásku … Pracuji s Vámi na tom, abyste se během focení cítila uvolněná a spokojená a krásná.

Dotazy a Rezervace:

Informace pro rodiče

Rezervováním focení vyjadřujete souhlas s platnými obchodními podmínkami. Seznamte se s nimi zde

tento stručný manuál pro rodiče je zdarma k dispozici rodičům, kteří rezervovali novorozenecké focení a zaplatili zálohu.  Obsahuje informace o tom, co očekávat a jak se připravit a přispět k úspěšnému novorozeneckému focení.

Facebookgoogle_pluspinterestinstagram