Partneři

Jdeme cestou partnerství a spolupráce

Kadeřnice a vizážistka

Helena Burešová

Nabízí mým klientům účes a make-up pro focení za zvýhodněných podmínek. Pro rodinné fotografie má jedno dítě úpravu vlasů zdarma. Perfektní pro focení těhulek se starším dítkem. Pro podrobnosti o nabídce služeb kontaktujte mě nebo přímo paní Helenu na jejím Facebooku či web stránce

Masáže

Jan Mura

Jan Mura je synonymem bojovníka. V boji se vzácnou autoimunní chorobou přišel o zrak a rekvalifikoval se na maséra. V roce 2017 si otevřel vlastní Masérnu Jan Mura v Týnci nad Sázavou.

Podpořte ho nejen na jeho Facebooku, ale nezapomeňte si udělat výlet do malebného městečka na řece Sázavě (cca 30-45 min. od Prahy) a nechte si uvolnit svaly na jeho masérském lehátku.

Kadeřnice a vizážistka

Lucie Sendlerová

Absolventka Master beauty ve vyhlášené škole líčení Make-up Institute Prague se specializací na denní / večerní líčení, foto makeup, svatební makeup a hair design.

Více o Lucii na jejím Facebooku 

Obchod s dětským zbožím

Můj e-obchod

Internetový obchod se zbožím pro maminky a miminka, Široký výběr oblečení, povlečení, doplňků. Od dudlíku po postýlku. Můj Eobchod webstránky. 

MORE QUALITY FOR YOUR LIFE je motto německé firmy, která se  zabývá vývojem a prodejem kvalitních doplňků stravy, kosmetiky a parfémů. Nabídka kvalitních produktů z vysokým obsahem gelu z listů Aloe pro Vás a Vaše miminko. 

Informujte se o aktuální nabídce 

Facebookgoogle_pluspinterestinstagram